Fxsalt LTD.

cs-1.jpg
cs-2.jpg
cs-3.jpg
cs-1.jpg
cs-2.jpg
cs-3.jpg

Projekt:

Strona internetowa stworzona dla brokera FXSalt LTD. Zobacz online

Opis projektu:

FXSalt LTD to broker oferujący przejrzyste warunki handlu w systemie ECN/STP. Brak tutaj mechanizmu egzekucji zleceń poprzez tzw. Dealing Desk, który jest zmorą skalperów, daytraderów i potrafi uprzykrzyć lub wręcz uniemożliwić handel pewnymi systemami. W FXSalt każdy styl handlu jest dozwolony.

Projekt polegał na stworzeniu nowoczesnej, responsywnej witryny internetowej na podstawie projektu graficznego dostarczonego przez klienta, umożliwiającej zapoznanie się z ofertą firmy oraz otworzenia rachunku online lub demo wypełniając formularz bezpośrednio na stronie. Formularze te zostały zintegrowane z zewnętrznymi systemami odpowiadającymi za obsługę rachunków.

Zapis do newsletter zintegrowaliśmy z systemem MailChimp dzięki czemu klient może zarządzać adresami, wysyłać emaile oraz śledzić wyniki kampanii.

Dodatkowo strona została wyposażona w moduł kwotowań Forex, dzięki któremu na stronie wyświetlana są aktualne notowania.

Technologia:

Projekt oparty o Umbraco.

Tagi

html5 asp.net less bootstrap mvc jquery css js jquery ui mailchimp ajax mssql
“Computers are good at following instructions, but not at reading your mind.”

Donald Knuth

Rozpoczynasz nowy projekt? Napisz do Nas

Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Zamknij