Oferowane przez nas rozwiązania

Nie stać Cię na system stworzony "od zera"? To, że oferowane rozwiązanie musi być stworzone aby sprostać Twoim potrzebom nie oznacza, że zawsze potrzebujesz aplikacji dedykowanej.

Poniżej znajduje się lista istniejących rozwiązań open source, które wdrażamy dla naszych klientów.

Systemy są elastyczne, konfigurowalne i umożliwiają rozbudowę tak aby jeszcze bardziej kompleksowo wspierać rozwój Twojego biznesu.


Umbraco

Umbraco został tak zaprojektowany, aby być najbardziej optymalnym systemem CMS, jak tylko to możliwe. Oznacza to, że jest szybki, piękny i łatwy w użyciu, dzięki czemu można skupić się na prezentacji swojej oferty, a nie na tym jak działa technologia.

 


Nopcommerce

nopCommerce to otwarte oprogramowanie e-commerce, które zawiera zarówno frontend katalogu oraz zaplecze administracyjne. nopCommerce to w pełni konfigurowalny system e-commerce. Jest stabilny i bardzo użyteczny. Od pobrania do dokumentacji, nopCommerce.com oferuje kompleksową bazę informacji, zasobów i wsparcia dla społeczności nopCommerce.

 


WordPress

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny (od słowa „wolność”), jak i darmowy. Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS napisany w języku PHP.

 

“Computers are good at following instructions, but not at reading your mind.”

Donald Knuth

Rozpoczynasz nowy projekt? Napisz do Nas

Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Zamknij