Umbraco

Umbraco został zaprojektowany tak, aby być tak produktywnym, jak to tylko możliwe. Oznacza to, że jest szybki, piękny i łatwy w użyciu, dzięki czemu użytkownik może skupić się na jakości przesyłanej iformacji, a nie, na tym jak działa technologia.

 • Z Umbraco zarządzanie stroną jest niewiarygodnie łatwe i możesz skupić się tylko na tworzeniu wspaniałej zawartości.
 • Nie bój się umbraco, nie nadpisze Twojego pięknego kodu CSS & HTML.
 • Szybko buduj stronę z Umbraco korzystając z potężnego API oraz łatwości rozbudowy.

Dzięki nam Umbraco stanie się narzędziem dedykowanym tylko dla Państwa!

umbraco

Dlaczego Umbraco?

 

Umbraco to w pełni funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS) z elastycznością, umożliwiającą uruchomienie zarówno małych kampanii lub stron wizytówkach, aż do złożonych aplikacji, oraz największych portali internetowych na świecie.

 

Podstawowe zalety Umbraco:

 • łatwy do opanowania i używania, co czyni go idealnym dla projektantów stron internetowych, programistów i twórców treści.
 • jest silnie wspierane zarówno przez aktywną i przyjazną społeczność użytkowników na całym świecie, jak i organizację handlową, co zapewnia profesjonalne wsparcie i narzędzia.
 • to rozwiązanie open source i jest całkowicie darmowe.
 • Umbraco wybrało wiele organizacji ze względu na niskie koszty, licencje open-source, jego prostotę oraz nieograniczony potencjał. Umbraco zapewnia w pełni funkcjonalny System Zarządzania Treścią, który jest prosty w obsłudze, łatwy do dostosowania, i na tyle wszechstronny, aby uruchomić strony z listy Fortune 500 firm oraz jedne z największych portali multimedialnych świata.
 • w ciągu kilku minut użytkownicy mogą rozpocząć pracę z Umbraco dostosowując go do różnych zastosowań. Umbraco wykorzystuje standardy językowe tak, aby Twój zespół mógł wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności. Użytkownik natychmiast zrozumie wbudowany edytor WYSIWYG oraz drzewo stron witryny.
 • posiada darmowe wsparcie społeczności z całego świata
 • istnieje prawie 90 000 stron używających Umbraco z całego świata - Wszystko od małych sklepików aż do największych wielojęzykowych poratli korporacyjnych
 • Sprawdź jakie projekty powstały w oparciu o Umbraco.

Moc publikacji. Nie jest potrzebny żaden 'geek'.

 

Potężne, ale proste w użyciu

Dzięki prostej i konfigurowalnej edycji można łatwo zarządzać i rozbudowywać swoją stronę według swojej wizji. Umbraco nie dyktuje, jak należy pracować - to powinno zależeć od Ciebie, a nie od systemu zarządzania treścią.

Redaktorzy mają tyle swobody, ile potrzebują. Jeśli zaś nie podobają Ci sie zmiany których dokonałeś - wystarczy cofnąć się do poprzedniej wersji. To takie proste!

Wsparcie dla Microsoft Word

Używając znanych narzędzi, takich jak Microsoft Word ™ lub Windows LiveWriter ™, można pisać i edytować swojego bloga lub strony informacyjne, nawet bez otwierania przeglądarki.

Hello, Bonjour, Hej, Cześć

Nie tylko można publikować wielojęzyczne strony internetowe, ale przy użyciu Umbraco, można również budować stronę w wybranym języku z naszych wielojęzycznych narzędzi back office.


Integracja i Elastyczność

 

Umbraco jest wyjątkowo dobrze przygotowane do integracji z niemal każdym istniejącym systemem. Jego otwartya i elastyczna architektura jest prosta do integracji z systemami internetowymi, takimi jak:

 • Microsoft SharePoint
 • Microsoft CRM
 • Salesforce.com

Korzystając z API można dostosować każdą funkcję lub dodać własne. Korzystanie z modelu zdarzeń umożliwia integrację z wieloma systemami, dostosowywanie przepływu pracy, lub wysłanie tweeta z każdym opublikowanym wpisem na blogu.

Jeśli masz istniejące kontrolki ASP.NET, możesz włączyć je do Umbraco łatwo i bez modyfikacji. To kwestia "kopiuj - wklej" plików, wybrania ich z listy i wstawienia na stronę.

“Computers are good at following instructions, but not at reading your mind.”

Donald Knuth

Rozpoczynasz nowy projekt? Napisz do Nas

Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Zamknij